HÜSEYİN ERTAŞ Kimdir?

Hüseyin ERTAŞ Kimdir? :

Öğretim hayatını Zonguldak da tamamlamış, hali hazırda İstanbul da yaşam mücadelesi vermek için uğraşan bir kardeşiniz olarak, sağlıklı yaşam konusunda herkese yardımcı olmaya çalışan birisidir. 
Bir zamanlar medikal malzemeler ve sağlık ürünleri üzerine çalışmalar yapıp, o dönemlerde ki süreç içinde sağlığa bakış açısı diğer kişilere göre daha farklıdır.
Doğal ürünleri tanıdıkça, insanların kendi bağışıklık sistemini güçlendirmeleri ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için, tavsiyelere başladım.
Yerli ve Mili olan Bor madeni ve Kenevir Tohumu Yağından yapılan ürünler tanıdıkça onlara olan ilgim artmaktadır. 
Ürünler sayesinde hücreler yenilenmekte, hücreler yenilendikce dokular yenilenmekte, dokular yenilendikce organlar yenilenmekte, organlar kendini yeniledikce vücudun tümü kendini yenilemekte vücut Allah ın izni ile sağlıklı olmaktadır. Tabi ki bunları yapan ürünler değil, içlerinde bulunan proteinleri, vitamini vs. kullanarak kendini yenileyen bedenlerimiz dir.
Kişi sağlıklı ise, yaşam kalitesini artırmak, eğer sağlık problemi varsa doktoru kontrolünde tedavisine destek amacıyla kullanmalarını tavsiye ederim.
Özellikle tavsiye ettiğimiz doğal, Gıda Takviyesi Belgesine sahip ürünler dir. 
Bilim insanlarının dediği gibi; 
GIDA TAKVİYESİ GIDADIR
İLAÇ DEĞİLDİR.

İhtiyaç duyan tüm kardeşlerimin daima yanındayım, İnşaallah.

Sayılarımla

Hüseyin ERTAŞ

Hakkımızda

Her Türk vatandaşı gibi yıllardır hem yazılı hem de görsel medyada sürekli "BOR MUCİZESİNİ" takip ederim. Dünyanın Bor Kaynaklarının 73...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..